دانستنی ها

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 378


دانستنی ها 17 خرداد 1396

اعتراف سرشناس ترین آشپز جهان به بهتر بودن آشپزی زنان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

" مارکو پیر وایت " ، Marco Pierre White اولین سر آشپز به نام در بریتانیا ، گفت : که زنان نسبت به مردان ، توانایی غریزی بیشتری داشته و آشپز های بهتری هستند .به گزارش ایونا ، این سر آشپز معروف دهه 1980 ، اذعان کرد که زنان بهترین آشپز ها هستند ، زیرا از صمیم قلبشان آشپزی می کنند و او سر آشپز های مرد مشهور را متهم کرد که صرفا به خاطر خود آشپزی می کنند . وایت 45 ساله ، اولین سر آشپز بریتانیایی است که تا کنون سه ستاره میشلین ، دریافت کرده او ادعا می کند که زنان ، هنگام آشپزی ، غذا و دور و بر خود را کثیف نمی کنند و اما، به سرشت خود این اجازه را می دهند که بهترین هنرمند باشند .

او در یک مصاحبه آشپزی گفت :" آنها ، ذائقه و حس چشایی بهتری دارند ، مادر زن من، بهترین آشپزی است که می شناسم ، او با تمام عشقش آشپزی می کند ، غذاهای او، بینشی ژرف به دنیای او به ما می دهد."" ما معمولا ، روز کریسمس همدیگر را ملاقات می کنیم او ، اسپانیایی است . آن روز، آبگوشت لوبیای سفید با گوشت درست می کند ، غذاهای اسپانیایی دیگری هم درست می کند که واقعا خوشمزه هستند ." با این حال ، او معتقد است آشپز خانه های مدرن کنونی با فرهنگ جدید به این معنی است که زنان احتمال کمتری دارند که به مراحل بالای آشپزی دست یابند .

به گزارش ایونا ، وایت ، به عنوان پدر رستوران های مدرن ، شناخته می شود . " به نظر من ، بسیاری از آشپز های بنام دنیا ، تنها به خاطر خودشان آشپزی می کنند ، همین . نه به خاطر غذا . بر خلاف اغلب زنان ، فراموش می کنند که مادر طبیعت ، هنر مند واقعی است ." او ، در مصاحبه ای که در مجله" خوشمزه" که مجله ای مربوط به آشپزی است ، و در ماه دسامبر به چاپ رسید ، گفت : " آشپز خانه رستوران ، دنیای آشپز است . این کار ، کار پر زحمتی است . به نظر من آشپز های مرد ، چون فقط به پیشرفت خود فکر می کنند ، می توانند خود را به مراحل بالاتر برسانند ."

"سوفی گریگسون" ، سر آشپز تلویزیون و نویسنده کتب آشپزی ، از حمایت آشکار وایت از مزایای مهارت زنان در آشپزی استقبال کرد و گفت:" من به عنوان یک زن ، مجبور می شوم او را تایید کنم." با این حال ، او کاملا هم با وایت موافق نبود . اینکه یک رستوران تنها با آشپز های مرد به موفقیت دست میابد ، درست نیست . " عوض اینکه با ترس و لرز آشپزخانه را اداره کنیم ، بهترین روش زنانه این است که مردم را با خود همراه کنیم . ما می توانیم ، و می دانیم که راه دشواری پیش رو داریم ."

خواندن 874 دفعه
آخرین ویرایش در 17 خرداد 1396

درباره ما

دستور پخت نوآشپز!

این سایت برای آشنایی شما دوستان با تهیه و پخت انواع غذاهای ایرانی و خارجی می باشد.

ما سعی داریم شما را با طعم های جدید و متنوع آشنا کنیم تا با صرف هزینه کمتر مهمان منزل خودتان باشید

logo-samandehi

گالری تصاویر